Curs «TIC’s per a majors». T’animes a ser monitor/a?

tablet_majorsAl mes de març, comencen els cursos TIC per a majors de la nostra entitat. Es tracta de l’oferta regular de cursos d’adults de la nostra entitat que en aquesta nova etapa estará centrada en les persones majors. Hem establert converses per a col·laborar amb distintes associacions de jubilats i pensionistes. Així doncs, si t’animes a ser monitor/monitora d’estos cursos, contacta amb nosaltres.

T’oferim:

  • Un voluntariat atractiu basat en el servei a la comunitat i en l’aprenentatge al llarg de la vida.
  • Oportunitats de participar en projectes internacionals de formació de monitors/talleristes/formadors per a millorar el teu currículum
  • Contribució econòmica per a cobrir les despeses ocasionades per la participació als tallers.